КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

Студентський науковий гурток «Sketching Club»

 

Локація: ауд. 1-0433, корпус 1

Організатори:

кафедра цифрового мистецтва

Керівник гуртка:

Пашукова С.Г.

План роботи гуртка

 

Важливі дати

 

  

 

Мета діяльності наукового гуртка: формування системи прикладних умінь і практичних навичок щодо використання базових принципів, підходів та методів роботи в створенні начерків, відповідно до поставлених завдань.

Основні завдання: засоби художньої виразністі: крапки, лінії, плями, тон. Прийоми художньої графіки та інструменти. Food – скетчінг. Ботанічний скетчінг. Флористичні мотиви: дерева, квіти, трави; анімалістичний скетчінг. Особливості зображення тварин в різних ракурсах та рухах. Зображення людини. Базові знання пропорцій. Fashion-look. Засоби передачі різних фактур матеріалів.

Тематика наукових досліджень студентського гуртка: дослідження в галузях, пов'язаних зі скетчінгом, візуальним мистецтвом та сприйняттям образів. Мистецтво та емоції в скетчінгу: дослідження, як митці вдаються до передачі емоцій та настроїв за допомогою ліній, кольорів та певної побудови композицій. Вплив скетчінгу на розвиток креативності: вивчення того, як регулярна практика скетчінгу може впливати на розвиток креативних здібностей.

 

АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

ЗАСІДАННЯ НАУКОВОГО ГУРТКА «SKETCHING CLUB» КАФЕДРИ ЦИФРОВОГО МИСТЕЦТВА