КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN
ОСВІТНЯ ПЛАТФОРМА ЦЕНТРУ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ
КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ

Багатофункціональний навчальний простір, максимальна можливість використання обладнання  Центру для організації різних форм навчання: прилади, експериментальні комплекти, демонстраційні компоненти, спеціалізовані стенди  з  діючими установками, пристроями моделювання процесів та вимірювальними засобами.

Центр енергоефективності КНУТД - це практична платформа для підготовки енергоменеджерів та енергоаудиторів за міжнародними стандартами, підвищення їх кваліфікації,  надання консультацій та розроблення готових рішень у сфері енергоефективності і "чистої" енергетики для приватних домогосподарств, ОСББ, промислових об'єктів тощо.

Усі відвідувачі Центру зможуть отримати практичний досвід у сфері енергоаудиту та енергоменеджменту, ознайомившись з сучасним обладнанням та технологіями, зокрема, таких компаній, як HERZ, Baumit, Eсoсolt, Ceresit тощо.

Face-to-face

Центр енергоефективності КНУТД пропонує  тренінги "face-to-face" як виняткову можливість отримати знання шляхом занять у малочисельних групах. Це робить навчання не тільки ефективним, але і дуже цікавим.

Online

Тренінги "online" дозволяють самостійно організовувати свій освітній простір. Всі матеріали тренінгів підготовлені досвідченими фахівцями. Крім того, простішою і зручнішою стає комунікація з викладачем чи обмін інформацією в групі через сесії питань-відповідей.

Blended Learning

Центр  пропонує створення груп зі змішаною формою навчання - поєднання онлайн та особистих тренінгів для досягнення найкращих результатів навчання. Скористатися перевагами обох підходів дозволить практичний досвід фахівців центру.