КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

Заходи організаційної роботи

з плану КНУТД на 2022-2023 н.р.

у межах національно-патріотичного виховання здобувачів вищої освіти КНУТД

Загальноуніверситетські заходи

 

Студенти КНУТД здобули військову освіту та склали присягу.

Липень 2022р.

Інтернет-сторінка до Міжнародного дня захисту освіти від нападів (проголошений ООН 9 вересня).

Вересень 2022 р.

Міжнародна серпнева педагогічна науково-практична конференція «Освіта, освітяни – незламні у війні».

Київський національний університет технологій та дизайну взяв участь у роботі локації «Наука та інновації: ефективні дослідження для безпечної освіти» за участі керівників закладів вищої, проректорів з наукової роботи.

Серпень 2022р.

Наукові розробки Київського національного університету технологій та дизайну для потреб військовослужбовців.

Серпень 2022р.

Виставка до Міжнародного дня демократії.

Список статей «Демократія і народовладдя в Україні».

Вересень 2022 р.

Радіодиктант національної єдності.

Жовтень 2022

– Електронна виставка до 300 річчя (3 грудня) від дня народження Григорія Сковороди (1722–1794), українського просвітителя, філософа, богослова, поета, музиканта, педагога.

– Проєкт «Нас екзаменує Сковорода» – веб сторінка на сайті КНУТД до 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди

– Сковородинівські студії в науково-технічній бібліотеці, у межах студій захід – загальноуніверситетське анкетування «Стежинками філософа» (Жовтень 2022 р., сайт КНУТД на сторінці проєкту «Нас екзаменує Сковорода»).

– Книжкова виставка творів Григорія Сковороди: філософські та літературні видання (Жовтень 2022 р., читальна зала гуманітарних та періодичних видань НТБ КНУТД).

– Інформаційно-бібліографічний список статей, присвячених життю і творчості Г. С. Сковороди: «Роби те, до чого народжений…» (Жовтень 2022 р., веб сайт НТБ КНУТД).

– Серія мистецьких оглядів, присвячених тематичним виставкам та проєктам у галереях м. Києва: «…І підіймайся» мистецький проєкт «Сад божественних пісень» – виставка творів сучасних та молодих художників України в галереї «Лавра» до 300-річчя від дня народження Г. С. Сковороди; «Сковорода. На межі світів»,  Національний музей Тараса Шевченка; Мистецький проєкт «Світ Сковороди», Український дім. (сайт НТБ КНУТД, сторінка НТБ Facebook).

Грудень 2022 р.

– Флешмоб «Ukraine: Philosophy: Skovoroda» – фото-флешмоб з улюбленим висловом Г. С. Сковороди, (Листопад 2022 р., спільно з кафедрою філософії та культурології Інституту культурних та креативних індустрій КНУТД).

– Інтерактивна експозиція «Життєві побажання від українського філософа / неформала епохи бароко – оберіть своє напуття від видатного філософа» (Грудень 2022 р., виставкова зала творчих робіт студентів КНУТД).

Флешмоб «Ukraine: Philosophy: Skovoroda» – фото-флешмоб з улюбленим висловом Г. С. Сковороди, (Листопад 2022 р., спільно з кафедрою філософії та культурології Інституту культурних та креативних індустрій КНУТД).

– Літературні читання з нагоди відзначення 300-річчя від дня народження Г. С. Сковороди. (Листопад 2022 р., за ідеєю кафедри філософії та культурології Інституту культурних та креативних індустрій КНУТД, читальна зала НТБ). 

QUIZ «ГРИГОРІЙ СКОВОРОДА – ФІЛОСОФ СВОБОДИ» став продовженням реалізації інформаційного, мистецько-просвітницького проєкту КНУТД «Нас екзаменує Сковорода»

Квітень 2023 р.

Виготовлення та презентація вишитого рушника та рушника-пошанувальниці з портретом Григорія Сковороди (творчий колектив студентів креативних факультетів КНУТД).

Вересень 2022 р.

Створення та презентація на території Університету артоб’єкта «З видимого пізнавай невидиме», креативного образу філософії Сковороди. (Вересень 2022, артоб’єкт на території Університету).

Вересень 2022 р.

Культурно-просвітницький захід до 50-річчя від дня створення Чорнухинського літературно-меморіального музею (Вересень 2022 р., смт. Чорнухи, Лубенський район, Полтавська область, робоча екскурсія). Делегація КНУТД на батьківщині григорія Сковороди.

Вересень 2022 р.

Всеукраїнська науково-практична конференція «Григорій Сковорода в соціокультурному просторі Київщини».

Пост реліз: Григорій Сковорода — наш історичний герой, символ української нації, батько українського духовного світогляду.

Березень 2023 р.

Зустріч студентського клубу (наукового гуртка) «Індиго» в НТБ. Кінематографічне мистецтво та творчість Сергія Параджанова. Стрічка «Квітка на камені».

Жовтень 2022 р.

КНУТД уклав угоду про співпрацю з Чорнобильським радіаційно-екологічним біосферним заповідником.

Вересень 2022 р.

Нагородження переможців конкурсу за організацію кращих спільних проєктів під час війни.

Конкурс історій про кращі спільні проєкти (практики співпраці) організацій громадянського суспільства, бізнесу та органів виконавчої влади, з-поміж яких відзначено співпрацю Київського національного університету технологій та дизайну та Освітнього інвестиційно-технологічного кластеру легкої промисловості в м. Києві.

Грудень 2022 р.

Круглий стіл «Вплив війни на результати навчання».

Участь ректора професора, академіка Івана Грищенка у заході МОН України та Державної служби якості освіти України відбувся.

Лютий 2023 р.

День пам’яті чорнобильської трагедії.

Інформаційне повідомлення та виставка видань, присвячених трагедії 26 квітня 1986 року. 

Квітень 2023 р.

Кафедра філософії та культурології. Дайджест квітня.

Відвідини студентами національних музеїв та театрів; майстер-клас із виготовлення великоднього вінка та оздоблення яєць у техніці декупаж; інтерактивна екскурсія про роль та функції бібліотеки університету як соціального інституту в сучасному суспільстві; засідання наукових гуртків кафедри («Філософські проблеми сучасності», «Патріот», «Калокагатія», «Індиго»); до Міжнародного дня пам’яток та історичних місць та Дня пам’яток історії та культури зустріч студентів із представником Українського товариства охорони пам’яток історії та культури – архітектором Анатолієм Фроловим.

Квітень 2023 р.

Запрошуємо на перегляд фільму «Мирний-21».

Перегляд фільму та зустріч з відомим українським режисером, сценаристом, актором театру та кіно, військовослужбовцем Сил Територіальної Оборони Збройних Сил України, директором ДП «Кримський Дім» Ахтемом Сеітаблаєвим.

Квітень 2023 р.

Вчимося, тренуємося, перемагаємо!

Студентська збірна університету з футболу, яка об’єднала всі факультети та інститути, 20 квітня на стадіоні Національного технічного університету України  «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» перемогла у фінальній стадії чемпіонату з футболу серед ЗВО м. Києва.Тренер команди Костянтин Бабич.

«День довкілля» у КНУТД.

Травень 2023 р.

Зустріч студентів із представниками ГУ ДСНС України.

Лекція з безпеки для здобувачів освіти з теми «Повітряна тривога» під час справжньої повітряної тривоги в укритті університету.

Травень 2023 р.

 

 

 

Тематичні заходи

 

Онлайн (цифрові заходи): цифрова виставка присвячена 31-ї річниці Незалежності України.

https://lib.knutd.edu.ua/files/31_rik_nezalezhnosti_Ukrainy.pdf

Серпень 2022 р.

Пост реліз за матеріалами Всеукраїнської виставки «Мистецтво вогню» до Дня Незалежності України.

Серпень 2022 р.

Книжкова виставка (Абонемент наукової літератури) та публікація списку журнальних статей за тематикою «До Міжнародного дня демократії» у межах заходів національно-патріотичного виховання студентів та відзначення 31-ї річниці Незалежності України

Вересень 2022 р.

Пізнавальний квест – знайомство з наукою в університеті у межах заходів національно-патріотичного виховання студентів та відзначення 31-ї річниці Незалежності України.

Вересень 2022 р.

До дня пам’яті трагедії Бабиного Яру, Інформаційне повідомлення, презентація, виставка видань.

Вересень 2022 р.

День захисників і захисниць України. День Українського козацтва, підбірка репродукцій картин на козацьку тематику під назвою «Козаки очима художників та бібліотекарів».

Жовтень 2022 р.

Заходи, присвячені Дню українського  козацтва.

Круглий стіл «Українські воїни всіх часів: від скіфів до кіборгів».

Кафедра філософії, політології та українознавства

Жовтень 2022 р.

Міжнародний форум «Український бізнес в умовах воєнного стану. Можливості, потреби, реалії».

Працівники Центру управління енергоефективністю університету, Анатолій Козленко та Михайло Шеремет за запрошенням Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine), взяли участь у форумі «Український бізнес в умовах воєнного стану. Можливості, потреби, реалії».

Жовтень 2022р.

Виставка видань до Дня української писемності та мови.

Листопад 2022 р.

Флешмоб до Дня гідності й свободи.

Листопад 2022 р.

Виставка видань «Голодомор в Україні мовою фактів».

Листопад 2022 р.

Всеукраїнський науково-практичний круглий стіл «Основні права людини і громадянина в умовах глобалізації».

Цей науково-комунікативний захід кафедра приватного та публічного права Навчально-наукового інституту права та сучасних технологій проводить щороку під час Всеукраїнського тижня права. Однак цього року, враховуючи значні корективи в усіх сферах суспільного життя на всій території України, що пов’язані з військовою агресією Росії проти України, круглий стіл проведено заздалегідь.

Листопад 2022р.

Вітання Олександра Кротевича з отриманням міжнародної премії «Культурна дипломатія».

Кандидат мистецтвознавства, доцент КНУТД отримав почесну нагороду від експертної ради ГО «Грандів, рейтингів та номінацій», БО «Комітет з громадських нагород України» Міжнародної премії «Культурна дипломатія» за популяризацію української графіки, висвітлення тематики української ідентичності в авторському графічному проєкті «Абетка Українських Буквиць».

Листопад 2022р.

Вітаємо колектив вчених Київського національного університету технологій та дизайну із присудженням Національної премії України імені Бориса Патона 2022 року.

Згідно з указом, цьогоріч премію імені Бориса Патона присуджено колективу науковців Київського національного університету технологій та дизайну та директорові ТОВ «Дана-Мода» за роботу «Технології для систем захисту військовослужбовців: функціональні матеріали, композити та покриття».

Листопад 2022р

Підсумки XХ міжнародного конкурсу одного образу та новорічно-різдвяного декору «Сузір’я «Каштан».

Похід подільськими товтрами учасниками секції спортивного туризму КНУТД.

Грудень 2022р

Художня виставка «Живопис. Життя».

7 грудня 2022 року відбулась важлива мистецька подія - відкриття художньої виставки «Живопис. Життя» української знаної художниці, доцентки кафедри цифрового мистецтва, науковиці, членкині Національної спілки художників України Олександри Басанець. На платформі Медіацентру ГДІП було проведено круглий стіл на тему «Мистецтво під час війни».

Грудень 2022р.

 

Участь представників Київського національного університету технологій та дизайну на міжнародному форумі «Креативна Україна 2022: Сила стійкості».

Грудень 2022р.

«Сім добрих справ Святого Миколая» новорічна казка для дітей.

Кафедра сценічного мистецтва і культури.

Виставка видань до Дня Соборності України.

Січень 2023 р.

Інформаційна статті за матеріалами Українського інституту національної пам’яті «Бій за майбутнє» до Дня пам'яті Героїв Крут–2023.

Січень 2023 р.

Виставка реплік історичного українського костюма «КОСТЮМОТЕКА: УКРАЇНСЬКЕ БАРОКО» кафедри мистецтва та дизайну костюма КНУТД.

Історико-меморіальний комплекс Софія Київська

Січень 2023 р.

Шевченківські дні в Університеті «разом з Кобзарем до Перемоги».

Березень 2023 р.

Персональна виставки Олександра Кротевича «ІДУ НА ВИ!» у виставковому центрі «Мистецький простір».

Виставковий центр Київського національного університету технологій та дизайну «Мистецький простір».

Квітень 2023 р.

Книга дня. Унікальні видання Видавничого проекту «Державні зібрання України», подарунок від Наглядової ради КНУТД. Повідомлення з відеооглядом, сайт НТБ.

Квітень 2023 р.

Книжкова виставка до Дня народження Тараса Григоровича Шевченка, українського поета, художника, мислителя.

Березень-червень 2023 р.

Фотовиставка «Сліди русского міра» у КНУТД кафедри мультимедійного дизайну.

https://lib.knutd.edu.ua/2010-11-11-14-14-54/2023-03-10-12-45-36

Березень 2023 р.

День пам’яті Чорнобильської трагедії інформаційне повідомлення та виставка видань, присвячених трагічній події 26 квітня 1986 року.

Квітень 2023 р.

Виставка видань «Книги, що пройшли війну» до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Травень 2023 р.

Пам’ятні дати травня.

8 травня Україна вдруге відзначає День пам’яті та примирення. 9 травня – День Європи.

Онлайн-виставка творчих робіт студентів кафедри моделювання та художнього оздоблення одягу до Міжнародного дня сім’ї.

Травень 2023 р.

Відкриття персональної виставки Михайла Руденка «…і цим живу!» у Виставковому центрі. «Мистецький простір»

Травень 2023 р.

День вишиванки в КНУТД.

Травень 2023 р.

Тиждень іноземних мов у КНУТД.

Різні культури і мови об’єднують.

Травень 2023 р.

VІІІ Міжнародна конференція «Діалог культур у Європейському освітньому просторі», яка покликана утворити професійний майданчик для обговорення філологічних аспектів міжкультурного діалогу, поширити досвід підвищення якості підготовки інокомунікантів у ЗВО України та світу, покращити їхню адаптацію у мовному середовищі та надати можливість науково-дослідної роботи та публічних виступів.

Флешмоб «Моя Україна» до дня вишиванки.

Цей захід мав на меті показати всю багатогранність культурної спадщини від сходу до заходу, від півдня до півночі країни та зв'язок поколінь, силу роду, вшанування свого коріння.

За ініціативою Інги Єрмак, доцента кафедри цифрового мистецтва на Факультеті мистецтв і моди створено цифрові арти, що презентують родинні спогади, скарби з різних регіонів України, збережені з любов’ю і шаною, незважаючи на важкі випробування й поневіряння. До флешмобу доєдналися студенти та викладачі кафедр моделювання та художнього оздоблення одягу, моди та одягу, мистецтва та дизайну костюма.

Травень 2023 р.

До всесвітнього дня вишиванки в Київському національному університеті технологій та дизайну відкрито «Музей вишиванки».

Травень 2023 р.

Відзначення наукових колективів Київського національного університету технологій та дизайну лауреатів Національної премії України імені Бориса Патона.

У рамках відзначення Дня науки в Україні 19 травня 2023 року відбулася урочиста церемонія вручення дипломів та почесних знаків лауреатам Національної премії України імені Бориса Патона.

Науковій роботі колективу авторів Київського національного університету технологій та ТОВ «Дана-Мода» Указом Президента України від 30 листопада 2022 року № 808/2022 присуджено Національну премію України імені Бориса Патона 2022 року.

Травень 2023 р.

День слов’янської писемності й культури у КНУТД.

Це свято символізує цивілізаційне торжество слов’янства, національну самобутність, об’єднує суспільство та долучає кожного з нас до  культурної спадщини.

Інга Єрмак, доцент кафедри цифрового мистецтва провела майстер-клас з леттерингу, практикум і мінілекцію про особливості прийомів, стилів написання, матеріалів, що використовуються для створення рукописних шрифтів, про важливість не тільки мови, а й зберігання перлин писемності, сконцентрованих у словах, фразах, що передають незламність душі української нації, силу духу, показують наші цінності, на віки закарбовані в словах: Воля, Боротьба, Свобода, Кохання.

Травень 2023 р.

Назавжди пам'ятаємо. Крим 1944.

До Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

Тематична екскурсія-лекція в НТБ.

Травень 2023 р.

Відкриття художньої виставки родини Басанців «Вірність традиціям» у Виставковому центрі «Мистецький простір».

«..Є надія, що мистецтво може стати опорою і джерелом внутрішньої сили для кожного з нас» – ректор КНУТД Іван Грищенко.

Червень 2023 р.

Майстер-клас: «Основи пауерліфтингу».

Організаторами майстер-класу виступили Максим Шевченко – голова студентської профспілкової організації ІПСТ (студент гр. БФР-21) та Андрій Пивоварчук - пауерліфтер I розряду (студент гр. БФР- 21).

Червень 2023 р.

Екскурсія в Музеї вишиванки для здобувачів освіти кафедри мистецтва та дизайну костюма.

Червень 2023 р.

Участь кафедри приватного та публічного права і здобувачів вищої освіти зі спеціальності «Право» в заході програми USAID «Справедливість для всіх».

Червень 2023 р.

Майстер-клас з теми «Культурно-етнографічна спадщина як потужний драйвер розвитку туристичного бізнесу країни» від Юлії Толкодубової – засновниці та директорки туристично-подієвої компанії Wellbess Travel Club.

Червень 2023 р.

Фінал студентського конкурсу «Містерія КНУТД-2023».

Організаторами заходу виступили Студентське самоврядування, Первинна профспілкова організація студентів КНУТД та керівництво Факультету культурних та креативних індустрій.

Червень 2023 р.

День факультету управління та бізнес-дизайну Київського національного університету технологій та дизайну.

Святкову програму концерту на честь Дня факультету правління та бізнес-дизайну «Доброго вечора, ми з України!» було присвячено презентації різних областей та міст України на сході, заході, півночі та півдні. Студенти самостійно підготували короткі відео-історії про свої міста та регіони – і ті, які сьогодні знаходяться безпосередньо в зоні бойових дій або є прифронтовими та окупованими – Бахмут, Харків, Токмак, а також ті, що сьогодні в тилу, стійко витримуючи постійні повітряні атаки ворога, працюють задля нашої скорішої Перемоги – Київ, Чернігів, Черкаси, Одеса, Херсон, Львів, Івано-Франківськ та інші.

Червень 2023 р.

Детективний квест «Таємна справа».

Студенти Інституту права та сучасних технологій розробили, організували та провели унікальну інтелектуальну гру детективний квест – «ТАЄМНА СПРАВА», яка на певний час перетворила територію Університету на величезне поле для пошуку відповідей на загадки, розслідування таємничого злочину і пошуку істини.

Червень 2023 р.