КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

ЦЕНТР ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ
КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ

ЦЕНТР ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ - ПЛАТФОРМА ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ В СФЕРІ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

07 червня 2018р. у Київському національному університеті технологій та дизайну відбулося офіційне відкриття освітньо-наукового Центру енергоефективності.  Центр створено з метою впровадження вимог Закону України «Про енергетичну ефективність будівель».

Основні напрямки роботи Центру полягають у проведенні навчальних курсів, науково-технічних заходів, стажувань та підвищення кваліфікації, акцій та ініціатив, наданні консультацій та роз’яснень, розробленню готових рішень у сфері енергоефективності та використання відновлювальних джерел енергії. У Центрі розташована постійно діюча виставка енергоефективних матеріалів та рішень, які підходять як для приватних господарств, ОСББ, так і для промислових техніко-технологічних об'єктів.

 

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ ЧЕРЕЗ ОСВІТУ

Наша місія - підтримка розвитку енергоефективності та сфер відновлюваної енергетики, комплексне забезпечення професійної підготовки представників підприємств, громадських закладів, фахових спілок та науково-дослідних інститутів, які б хотіли отримати знання про розвиток та втілення енергоефективних проектів, а також організація програмних заходів та ініціатив із міжнародними представниками, які беруть участь у втіленні енергоефективних проектів в Україні.