КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA RU EN

Волонтерство КНУТД

Одяг для військовослужбовців ЗСУ

13.12.2022

Працюй на Перемогу, разом з науково-технічною бібліотекою КНУТД

 

Волонтерська діяльність студентів факультету управління та бізнес-дизайну

22.01.2023

Підтримуємо військових – наближаємо перемогу!

21.04.2023

Волонтерський науковий рух на факультеті мистецтв і моди

09.03.2023

Волонтерський науковий фронт київського національного університету технологій та дизайну: синергія технологій адитивного виробництва на допомогу ЗСУ

08.03.2023

Центр енергоефективності університету долучається до відбудови українських міст

13.04.2022

 

Волонтерство в генах кожного українця!

Студенти факультетів Дизайну, Хімічних та біофармацевтичних технологій, Культурних і креативних індустрій та Навчально-наукового інституту інженерії та інформаційних технологій у Чернівцях, Тернополі, Луцьку й на Закарпатті плетуть маскувальні сітки та костюми для наших хлопців із ЗСУ.

У Молдові, Словаччині та на Західній Україні, наші студенти допомагають сортувати одяг, харчі та речі першої необхідності для людей, які стали вимушеними переселенцями, залишили свої домівки та країну через війну.

Студент факультету дизайну Олександр Береговий допомагає з пошиттям балаклав та рукавиць для наших військових.

Студентка факультету дизайну Рада П’ятецька викладає дітям малювання на волонтерській основі на Київщині.

Ангеліна Корякіна, студентка факультету дизайну працює волонтером у творчій студії «Світанок», що знаходиться у Кракові.

Студенти факультетів Культурних і креативних індустрій, Управління та бізнес-дизайну, Дизайну, які залишились у гуртожитках та вимушені були ховатися від ворожих обстрілів у підвалі університету також не гаяли часу. Під керівництвом доцентів Оксани Лагоди, Павла Дудки, Юлії Паришкури було закуплено потрібні продукти, щоб власноруч приготувати ласощі для наших захисників ЗСУ та ТрО.

Також студенти не забували тренуватись та підтримувати фізичну форму.

Активну волонтерську діяльність провадить Центр культури та мистецтв на чолі з Олександром Білерою. Адже волонтерська мережа охоплює  всю Україну. Основну частину гуманітарної допомоги вони отримують зі Львова, та перенаправляють її у ті міста, де вона вкрай необхідна. Частина допомоги для стабілізації мережі продовольчих магазинів залишається в Києві, також  триває систематична робота із забезпечення харчуванням тих, кому це потрібно.

Участь студентів інституту інженерії та інформаційних технологій у загоні швидкого реагування Червоного Хреста України

Студент групи БКІ-18 Ілля Багута став волонтером загону швидкого реагування Червоного Хреста України.

07.06.2022

Онлайн-семінар «релокація бізнесу в умовах війни»

Студенти кафедр підприємництва та бізнесу, маркетингу та комунікаційного дизайну Факультету управління та бізнес-дизайну взяли участь в  онлайн-семінарі «Релокація бізнесу в умовах війни». Запрошеним лектором якого був В’ячеслав Клочан, доктор економічних наук, професор, голова правління ГО «Агенція розвитку південного регіону» Миколаївської громади, відомий волонтер.

15.08.2022

Допомога студентів КНУТД військовим

також на офіційному сайті профспілки працівників освіти і науки України https://pon.org.ua/news_regions/9695-dopomoga-studentiv-knutd-viiskovym.html

Студентське самоврядування та студентський профком спільно з Національною скаутською організацією «Пласт», членом якої є студент факультету мистецтв і моди – В’ячеслав Горбач, організували збір коштів на пошиття необхідної амуніції для 72-ої ОМБ. Загалом було зібрано майже 15 000 гривень, на які закупили тканину та відшили 88 підсумків для гранат та магазинів.

15.08.2022

Новорічна благодійна акція «Таємний Санта для військових»

Первинна профспілкова організація студентів КНУТД ініціювала благодійну акцію, метою якої був збір подарунків для привітання захисників України з новорічними святами. До акції долучилися здобувачі вищої освіти та викладачі. Посилки роз’їхались у різні куточки України: Чернігівська, Луганська, Донецька, Дніпропетровська та Київська області.

20.12.2022-31.01.2023

Збір коштів для військових ССО

Первинна профспілкова організація студентів КНУТД спільно з Національною скаутською організацією «Пласт», членом якої є студент факультету мистецтв і моди – В’ячеслав Горбач, ініціювала збір коштів для військових ССО.  За два тижні студенти зібрали 9 тис. грн. на які було закуплено акумулятор для дрона аеророзвідці та акумулятор для машини волонтерів, які доставляють посилки на передову.

12.03.2023

Збір  одноразових електронних сигарет для подальшої переробки їх у павербанки

Протягом 2022-2023 року студентське самоврядування збирає використані одноразові електронні сигарети та передає їх волонтерам-програмістам, які роблять з них павербанки для військових. За рік було зібрано понад 3000 таких електронних сигарет, з яких зробили 56  павербанків.

05.09.2022-по теперішній час

Благодійний кіновечір присвячений Міжнародному дню боротьби за права жінок 

Студентське самоврядування організувало кіновечір для здобувачів освіт, метою якого було зібрати кошти для ГО «Землячки».  В результаті глядачі зробили донати на суму 4000 грн (кошти пішли на пошиття зручної форми для наших захисниць).

10.03.2023

Донація крові для захисників

Студентське самоврядування спільно з Українською студентською лігою у партнерстві з Центром служби крові НДСЛ «Охматдит» та «Biopharma Plasma»  ініціювали акцію з донації крові серед студентів столичних ЗВО для захисників України. Від Київського національного університету технологій та дизайну здобувачі здали 15 доз крові.

03.04. - 07.04.2023