ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІНТЕГРАЦІЯ НАУКИ І ОСВІТИ: РОЗВИТОК КУЛЬТУРНИХ І КРЕАТИВНИХ ІНДУСТРІЙ»

12 квітня 2024 року в Київському національному університеті технологій та дизайну відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Інтеграція науки і освіти: розвиток культурних і креативних індустрій», організатором якої став факультет культурних і креативних індустрій.

Конференцію було проведено за ініціативи Київського національного університету технологій та дизайну під егідою Міністерства освіти і науки України. Співорганізатори конференції: Київський національний університет культури і мистецтв, Львівська національна музична академія ім. М. В. Лисенка, Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, Рівненський державний гуманітарний університет, Український державний університет імені Михайла Драгоманова, Хмельницький кооперативний торговельно-економічний інститут, Київський столичний університет імені Бориса Грінченка, Національний транспортний університет, Управління туризму Київської обласної державної адміністрації, Асоціація дитячого та молодіжного туризму України, ГО «Вірменське товариство культурних зв’язків АОКС-Україна».

Модератором заходу виступив Михайло Кулиняк, декан факультету культурних і креативних індустрій КНУТД.

У конференції взяли участь 107 учасників: науковці, викладачі та здобувачі закладів вищої освіти Києва, Львова, Рівного, Хмельницького.

В рамках конференції працювали три платформи:

1. Культурні та креативні індустрії: тенденції та перспективи розвитку в сучасному полікультурному середовищі. (Модератор – Поліна Герчанівська, доктор культурології, професор).
  2. Креативні практики в туризмі та індустрії гостинності. (Модератор – Олена Степанова, доктор культурології, професор).
  3. Креативні культурні практики. (Модератор – Анфіса Коленко, кандидат педагогічних наук, доцент).

Відповідальний секретар конференції Дарина Черняк, кандидат соціологічних наук, доцент кафедри філософії та культурології.

На пленарному засіданні з вітальним словом виступили шановні гості та організатори конференції:

Володимир Стаценко – проректор з цифрової трансформації Київського національного університету технологій та дизайну, доктор технічних наук, професор;

Михайло Кулиняк – декан факультету культурних і креативних індустрій Київського національного університету технологій та дизайну, кандидат мистецтвознавства, доцент;

Оксана Замазій – проректор з наукової роботи Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту, доктор економічних наук, професор (Хмельницький, Україна);

Людмила Стаучан – президент Асоціації дитячого та молодіжного туризму України (Київ, Україна);

Марина Радова – начальник Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (Київ, Україна);

Євгеній Самойленко – заступник директора департаменту, начальник управління туризму Департаменту культури та туризму Київської обласної державної адміністрації (Київ, Україна);

Надія Макаренко – директор туристичної компанії «Травел Юкрейн» (Київ, Україна);

Юлія Толкодубова – директор туристичної компанії «Wellness travel club» (Київ, Україна).

Вікторія Хатиненко – директорка готельно-ресторанних комплексів, стейкхолдер

Під час роботи пленарного засідання із доповідями виступили:

Ірина Петрова – доктор культурології, професор, професор кафедри івент-менеджменту та індустрії дозвілля Київського національного університету культури і мистецтв (Київ, Україна);

Анастасія Кравченко – доктор мистецтвознавства, доцент, доцент кафедри креативних культурних індустрій Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв (Київ, Україна);

Поліна Герчанівська – доктор культурології, професор, завідувач кафедри філософії та культурології Київського національного університету технологій та дизайну;

Представлені доповіді викликали жваву дискусію та зацікавлення учасників конференції.

Захід відбувся на високому науково-практичному та організаційному рівні, був достатньо інформативним та корисним, що неодноразово відзначали у виступах учасники та гості конференції. За результатами її роботи буде видано збірник тез доповідей в електронному форматі.

Висловлюємо щиру подяку організаторам та учасникам конференції за цікаві доповіді та плідні дискусії!

Чекаємо на нові продуктивні зустрічі!