КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР

«СТУДЕНТСЬКЕ КАФЕ»

Вячеслав Вікторович Гурт

керівник навчального центру «Студентське кафе»

Адреса: м. Київ, вул. Мала Шияновська (Немировича-Данченка), 2, навчальний корпус 9

Контактний телефон: +38067-407-96-28

Навчальний центр «Студентське кафе» є навчальною лабораторією кафедри туризму та готельно-ресторанного бізнесу Інституту культури креативних індустрій КНУТД, яку створено з метою реалізації основної освітньої програми, якісного проведення всіх видів навчальних занять, організації обслуговування заходів та практики, передбаченої навчальними планами університету для студентів спеціальностей 241 «Готельно-ресторанна справа» та 242 «Туризм і рекреація». Тут вони мають можливість у реальних умовах пізнати основи кулінарного мистецтва, ознайомитися з техніками приготування їжі відповідно до сучасних тенденцій, навчитися майстерності та опанувати властивості організації ресторанної справи на всіх стадіях функціонування підприємства. Студенти за графіком виходять на робочі місця кухарів та офіціантів.

Головним завданням НЦ «Студентське кафе» є проведення практичних та лабораторних занять з дисциплін «Ресторанна справа», «Організація готельно-ресторанного бізнесу», а також забезпечення базової підготовки спеціалістів та практичного навчання студентів відповідно до навчальних планів та програм, сприяння професійному становленню студентів, формуванню у них культури поведінки, естетичного смаку з обраної професії.

  

Лабораторія забезпечена необхідним сучасним обладнанням для вдосконалення і застосування на практиці студентами раніше набутих теоретичних знань. Лабораторія бере активну участь в організації навчально-виховної роботи. На базі лабораторії здійснюють ресторанне обслуговування науково-практичних конференцій, банкет-фуршетів, тематичних вечорів: «Різдвяні столи», «Пасхальні столи», «День студента», «День міжнародного туризму».

Основна мета організації НЦ «Студентське кафе» – надання раціонального, корисного і, передусім, доступного харчування. Колектив кафедри ТГРБ має на меті розширити асортимент продукції стравами здорового харчування, які користуватимуться попитом у багатьох відвідувачів.

НЦ «Студентське кафе» запрошує покуштувати як класичні кондитерські вироби, так і справжній ексклюзив. Тут вас чекають чудові капкейки, вишукані тістечка, тарталетки, пряники та інші смаколики.

Співробітники та студенти КНУТД, а також кияни та гості міста можуть порадувати себе фірмовими закусками, салатами, гарячим та десертами за доступними цінами. Готують найкращі шеф-кухарі та бренд-шефи ресторану «Астері» ТОВ «Сад-люкс». Асистують студенти кафедри туризму та готельно-ресторанного бізнесу, Київського національного університету технологій та дизайну.

Кожен банкет-фуршет – продумана постановка зі страв, інгредієнтів, технік приготування, вин, температур, звуків та світла. Найбільш захопливі та яскраві презентації роблять самі студенти. Гастрономічні експерименти, лекції, семінари, майстер-класи та мовні клуби. Для студентів це місце, щоб практикуватися, творити та реалізовувати себе.