КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

ЕКСКУРСІЇ ДО UNIT CITY ДЛЯ СТУДЕНТІВ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «ДИЗАЙН СЕРЕДОВИЩА»

Наприкінці вересня 2025 року відбулися навчальні екскурсії до інноваційного парку «Unit City» для студентів освітньої програми «Дизайн середовища» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. У заходах взяли участь Поліна Яковлєва, запрошений викладач дисципліни «Дизайн середовища» та куратор Олександра Шмельова-Нестеренко, доктор філософії, доцент, доцент кафедри дизайну інтер’єру і меблів.

Ознайомчу екскурсію «Head of community Unit City»  провела Анастасія Чумак.  Під час заходу здобувачі освіти отримали змістовну інформацію про:

  • концепцію та архітектурно-просторову організацію Unit City;
  • особливості організації коворкінгів різних форматів;
  • дизайнерські рішення, сценарії користування простором та ключові елементи сучасного коворкінгу.

У рамках візиту учасники відвідали декілька будівель, у яких булло втілено різні підходи до організації гнучких офісних просторів. Пані Анастасія розповіла студентам про особливості проєктування коворкінгів, а також в процесі екскурсії учасники проаналізовали інтер’єрні рішення, зонування, матеріали, освітлення та функціональність приміщень.

Окрему увагу було приділено території інноваційного парку. Ландшафтний дизайн Unit City поєднує естетику та функціональність, які представлено:

  • зонами для відпочинку й неформальної взаємодії,
  • обладнаними локаціями для роботи просто неба,
  • рекреаційними та спортивними майданчиками, що сприяють балансу між роботою та відновленням.

Здобувачі вищої освіти мали можливість ознайомитися з актуальними просторовими практиками, побачити реалізовані об’єкти та закріпити теоретичні знання з дисципліни «Дизайн середовища».

Такий формат взаємодії з реальними прикладами дає можливість здобувачам освіти краще орієнтуватися у вимогах до проєктування сучасних офісних просторів.

Дякуємо пані Анастасії та Unit City за змістовно і цікаво проведений час!

29.10.2025