Студенти факультету дизайну мають змогу переймати безцінний досвід та авторські методики організації теоретичних дизайнерських досліджень у академіків, членів-кореспондентів академій, докторів та кандидатів наук, професорів та доцентів, народних художників та заслужених діячів мистецтв України, членів творчих спілок художників, дизайнерів та фотографів України.



Значне місце в роботі факультету відводиться творчій роботі викладачів та студентів, що знайшло втілення в участі у художніх виставках, фестивалях, конкурсах та показах творчих колекцій одягу, як державного так і міжнародного рівня. Під час навчання студенти беруть участь у виставках образотворчого мистецтва студентської молоді, конкурсах молодих стилістів моди та показах творчих робіт студентів в університеті та за його межами.
Студенти і викладачі факультету постійно беруть участь в організації та проведенні фестивалів, творчих вечорів, круглих столів, телевізійних програм: «Про майбутнє українського кіномистецтва», «Вечірня казка», «Папинахабі», «Мультфільм на замовлення», «Танцюють всі», «Танці с зірками» та інші; на каналах УТ-1, СТБ, ТЕТ, К1. Художні роботи студентів факультету залучають до роботи виставок міжнародного рівня. За роки активного розвитку факультету студенти-дизайнери взяли участь у Всеукраїнській виставці молодих художників «Осінні барви», в виставці «Освіта, наука, профорієнтація», в виставці, присвяченій українському костюму та народним промислам «Український подіум», в виставці присвяченій 20 – річчю Спілки дизайнерів України, у виставці «История нравов в зеркале моды» Альта-центр та інш.

Разом з тим, під час навчання студенти-дизайнери постійно беруть участь у науково-практичних конференціях, як Всеукраїнських, так і міжнародних, з проблем дизайну та різних його напрямів:
- Всеукраїнська науково-практична конференція «Теорія і практика матеріально-художньої культури», ХДАДМ;
- Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми біології, екології, географії, освіти: історія та сучасність», СПб;
- Всеукраїнська конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Інноватика в освіті, науці та бізнесі: виклики та можливості», КНУТД
- Міжнародна науково-технічна конференція, центральний науково-дослідний інститут озброєння та військової техніки збройних сил України;
- Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасного дизайну», КНУТД;
- Всеукраїнська науково-методична конференція «Дизайн-освіта 2008-2016», ХДАДМ, та інші.

Наукові роботи студентів різних курсів щорічно посідають призові місця та відмічаються особливими преміями олімпіад та конкурсів наукових робіт студентів різних рівнів:
- Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт;
- щорічний конкурс студентських наукових робіт КНУТД;
- Міжнародний конкурс молодих модельєрів «Печерські каштани», де представляються творчі роботи дизайнерів, виконані на основі їх попередньої наукової роботи - обґрунтування дизайн-проектів, що є експериментальним доказом їх науково-методичних розробок в галузі проблем теорії дизайну та багато інших.




Випускники успішно працюють в рекламних агенціях, періодичних виданнях та видавництвах, створюють авторські проекти, займаються науковою роботою. Випускники факультету дизайну в галузі індустрії моди успішно працюють дизайнерами-художниками-модельєрами в Будинках моди та у сфері бізнесу моди, консультантами та художниками-дизайнерами в торгово-промислових фірмах, на кіностудіях, в театральних закладах, а також мистецтвознавцями в галузі розвитку моди та викладачами в ліцеях, коледжах та ЗВО м. Києва, України та за кордоном.

Високий рівень підготовки фахівців та здатність до самостійної творчої роботи підтверджено іменами випускників найстаршої за роком заснування кафедри мистецтва та дизайну костюма, серед яких відомі українські кутюр’є Діана Дорожкіна, Айна Гассе, Ірина Каравай, Анжела Лисиця, Тетяна Земскова та Олена Ворожбит, Олена Сереброва, Наталія Скаржепа, Олександр Канівський, Маша Рева, Яна Червінська та багато інших. Якість підготовки фахівців підтверджується також зростаючим попитом на підготовку за замовленням іноземних держав.

На факультеті активно працює студентське самоврядування.
Основними завданнями студентського самоврядування є:
- забезпечення і захист прав та інтересів студентів;
- сприяння науковій, навчальній та творчій діяльності студентів;
- сприяння створенню належних умов для проживання та відпочинку студентів;
- сприяння діяльності студентських гуртків, товариств та клубів за інтересами;
- розроблення та втілення в життя студентських бізнес-проектів;
- організація співробітництва зі студентами інших навчальних закладів і молодіжними організаціями.
Актив студентського самоврядування бере активну участь у профорієнтаційних заходах та заохоченню школярів до наукової та громадської діяльності.